e-Recruiter - работа Украина, вакансии, резюме, трудоустройство

К началу Услуги Резюме Вакансии Компании Тренинги Вопрос-ответ Контакты

Житомир, Резюме на должность: Системный инженер, ведущий специалист

Регистрация   Вход в систему  

Посмотреть контакты=== Ф.И.О. ===

Дата рождения:  ** ** ****
Регион:  Житомир и область
Адрес:  *******
Контактный(е) тел:  *******
E-mail:  *******

Цель (желаемая должность):  Системный инженер, ведущий специалист
График работы:  Полная занятость
Область деятельности:  Информационные технологии / Интернет / Телеком
Специализация:  Сетевые технологии, Системный администратор, Телекоммуникации
Уровень образования:  Высшее
Опыт работы:  более 6 лет

ОПЫТ РАБОТЫ:

02/2008 - 09/2011*******
Специализация:КП по водопостачанню та водовідведенню
Должность:Інженер з комп'ютерних систем
Обязанности:-- Створення промислової обчислювальної мережі на базі сервера терміналів під керуванням операційної системи MS Windows 2003 Server та з використанням штатних робочих станцій (MS Windows XP) та бездискових мережевих терміналів (Linux) виробництва НВО КРОН Лтд. (більше 10 автоматизованих робочих місць).
-- Впровадження, експлуатація та супровід автоматизованої системи бухгалтерського обліку на базі DebetPlus + MySQL, навчання персоналу та його технічна підтримка.
-- Експлуатація та супровід застарілого програмного забезпечення на базі dBASE та Paradox по обліку абонентської бази підприємства (загалом більше 14000 абонентів) в термінальній мережі підприємства.
-- Організація централізованого та єдиного доступу до мережі Інтернет для всього підприємства із використанням провайдерів Інтертелеком, Інфоком, Релком та Укртелеком та антивірусний захист (Dr.WEB для Windows серверів).
-- Організація автоматичного щоденного резервного копіювання всієї критичної інформації на серверах підприємства, керування резервними копіями та відновлення необхідної інформація за потреби.
-- Практичний досвід роботи по виконанню функцій координатора корпоративного мобільного зв'язку підприємства, керування особовими рахунками та обслуговування мобільних телефонів. Розробка, впровадження та контроль за правилами та положеннями по користуванню мобільним зв'язком на підприємстві.
 
11/2010 - 12/2011*******
Специализация:Інтернет провайдер з використанням оптичних ліній зв'язку (FTTB)
Должность:Інженер з комп'ютерних систем
Обязанности:-- Впровадження, супровід та експлуатація системи моніторингу вузлів провайдерської мережі по трьом містам Хмельницької області (Шепетівка, Славута, Нетішин, загалом до 200 вузлів) на базі програмного забезпечення Zabbix із використанням протоколу SNMP та скриптів.
-- Супровід та експлуатація серверів провайдерської мережі під керуванням операційної системи FreeBSD-8.x.
-- Супровід та експлуатація комутаторів другого та третього рівня провайдерської мережі.
-- Розробка скриптів для впровадження обмеження та контролю доступу до мережі для абонентів по MAC-адресам на базі керованих комутаторів другого рівня різноманітних брендів.
-- Організація автоматичного щоденного резервного копіювання всієї критичної інформації на серверах підприємства, керування резервними копіями та відновлення необхідної інформація за потреби.
 
08/2000 - 11/2010*******
Специализация:Харчова промисловість
Должность:Інженер з комп'ютерних систем
Обязанности:-- Організація централізованого та єдиного доступу до мережі Інтернет для всього підприємства із використанням провайдерів Інфоком, Релком та Укртелеком та антивірусний і антиспам захист (Dr.WEB для Linux серверів) як web так і поштового трафіку. Платформа доступу еволюційно розвивалась на протязі років роботи підприємства за допомогою програмного забезпечення WinRoute Pro, ClarkConnect Linux, ASP Linux 7.3 та SLES 11 SP1 (віртуальний сервер, що виконує функції інтернет-шлюза, поштового сервера, антивірусного та антиспам сервера, сервера моніторингу і т. ін.).
-- Створення промислової обчислювальної мережі на базі сервера терміналів під керуванням операційної системи ASP Linux 7.3 + LTSP та з використанням штатних робочих станцій (MS Windows XP) та бездискових мережевих терміналів (Linux) виробництва НВО КРОН Лтд. (більше 30 автоматизованих робочих місць). Додатково для користувачів, що потребували операційної системи MS Windows було впроваджено віртуальний термінальний сервер на базі MS Windows 2003 Server (на окремому фізичному сервері віртуальних машин).
-- Впровадження, експлуатація та супровід автоматизованої системи бухгалтерського обліку на базі iceB + MySQL, навчання персоналу та його технічна підтримка.
-- Експлуатація та супровід застарілого програмного забезпечення на базі dBASE, Paradox, 1С:Бухгалтерия Проф. 6.0 (сетевая) по фінансово-господарській діяльності великого підприємства в термінальній мережі підприємства.
-- Куратор по підрозділу розрахунку заробітної плати: розробка відповідних алгоритмів розрахунку зарплати, податків, звітності до податкової інспекції та пенсійного фонду України в залежності від законодавства.
-- Організація автоматичного щоденного резервного копіювання всієї критичної інформації на серверах підприємства, керування резервними копіями та відновлення необхідної інформація за потреби.
-- Впровадження, експлуатація та супровід двох окремих систем відеоспостереження на підприємстві із використанням устаткування Everfocus (відеокамери, відеореєстратори) та підключення їх у обчислювальну мережу підприємства.
-- Впровадження, експлуатація та супровід різноманітних автоматизованих систем контролю технологічних процесів на виробництві з використанням мікроконтролерів (коректори газові, термокамери автоматичні ковбасні, дистанційні системи раннього сповіщення про техногенні катастрофи і т. ін.) та послідовних інтерфейсів на базі RS-485.
-- Впровадження, експлуатація та супровід цифрових АТС ЕС-11, досвід роботи з відповідним програмним забезпеченням керування та моніторингу, підключення до корпоративної мережі підприємства.
 
12/2011 - 12/2012*******
Специализация:Легка та деревообробна промисловість
Должность:Інженер з комп'ютерних систем
Обязанности:-- Впровадження, супровід та експлуатація системи комплексного розподіленого моніторингу вузлів мережі та програм (загалом не менше 400 вузлів) на базі програмного забезпечення Zabbix із використанням протоколу SNMP та скриптів.
-- Розгортання мережі комплексного розподіленого моніторингу на базі ОС *NIX/MS Windows та Zabbix з використанням протоколу SNMP та скриптів.
-- Розгортання мережі комплексного розподіленого моніторингу джерел безперебійного живлення APC, MGE, BestPower та іншого апаратного забезпечення на базі ОС *NIX/MS Windows та Zabbix з використанням скриптів.
-- Експлуатація та супровід антивірусної мережі підприємства на базі Kaspersky Business Space Security (один сервер антивірусного захисту та більше 70 робочих станцій).
-- Експлуатація та супровід MS AD сервера, та супутніх сервісів на базі MS Windows Server 2003, 2008; написання скриптів для автоматизації одночасного обслуговування та виконання необхідних дій для більш ніж 70 робочих станцій та серверів.
-- Експлуатація та супровід клієнт-серверного бухгалтерського програмного забезпечення M.E.Doc та іншого програмного забезпечення для формування і подачі податкової та персоніфікованої звітності із використанням цифрових підписів (з використанням звичайних файлів та апаратних ключів USB-token) різних сертифікаційних центрів України.
-- Досвід роботи із термінальним програмним забезпеченням на базі Citrix із використанням окремого віртуального сервера Citrix Branch Repeater та робочих станцій MS Windows.
-- Досвід роботи із комплексним програмним забезпеченням організації сумісної роботи IBM Lotus Notes та із ERP-системою Oracle JD Edwards.
-- Експлуатація та супровід комплексних Wi-Fi мереж підприємства на базі точок доступу Motorola та AT (до 30 точок доступу). Експлуатація та супровід Wi-Fi клієнтських пристроїв, таких як різні промислові мобільні термінали збору інформації із вбудованими зчитувачами штрих-коду Motorola та різні моделі термопринтерів виробництва Zebra tech.
-- Експлуатація та супровід комплексної системи відеоспостереження на підприємстві на базі трьох цифрових відеореєстраторів Balter серії BR (до 48 відеокамер з UTP-перетворювачами відеосигналу). Експлуатація та супровід системи обліку робочого часу та відвідуваності на базі зчитувачів персональних магнітних карт та відповідного серверного устаткування.
-- Експлуатація та супровід цифрових гібридних АТС Panasonic IP-PBX, досвід роботи з відповідним програмним забезпеченням керування та моніторингу, підключення до корпоративної мережі підприємства. Інтеграція даної АТС із GSM-шлюзами, а також міні-сотами, репітерами та телефонними трубками DECT стандарту на великому підприємстві.
-- Експлуатація та супровід апаратних VoIP телефонів виробництва Alcatel Lucent та VoIP шлюзів виробництва Cisco на підприємстві.
-- Експлуатація, супровід та ремонт джерел безперебійного живлення MGE та промислових комп'ютерів для керування та контролю за різними технологічними процесами на підприємстві (автоматичні камери сушки деревини, координатні універсальні деревообробні станки, машини для розкрою тканин та листових матеріалів і т.ін.).
-- Досвід з ремонту складних оптичних комп'ютерних мереж із використанням гелевих сплайс-модулів; складання структурних та принципових схем оптичних мереж підприємства; участь у проекті повної модернізації оптичної мережі підприємства з міграцією від з'єднань на базі гелевих сплайс-модулів до зварних з'єднань.

ОСНОВНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ:

Год окончания:1999
Учебное заведение:Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
Специальность:Радіоелектроніка/радіотехніка
Квалификация:Диплом з відзнакою

ПОВЫШЕНИЕ КВАЛИФИКАЦИИ / КУРСЫ:

Год окончания:2013
Название:Специалист по администрированию продуктов Dr.Web для Windows
Организация:ООО "Доктор Веб"
Диплом/Степень:Сертификат получен
 
Год окончания:2013
Название:Пользователь Dr.Web CureIt!
Организация:ООО "Доктор Веб"
Диплом/Степень:Сертификат получен
 
Год окончания:2013
Название:Антивирусная система защиты предприятия
Организация:ООО "Доктор Веб"
Диплом/Степень:Сертификат получен
 
Год окончания:2013
Название:Общие принципы защиты почтового трафика
Организация:ООО "Доктор Веб"
Диплом/Степень:Сертификат получен
 
Год окончания:2013
Название:Сертифицированный пользователь Dr.Web для Android
Организация:ООО "Доктор Веб"
Диплом/Степень:Сертификат получен
 
Год окончания:2013
Название:Course 6419: Configuring, Managing and Maintaining Windows Server 2008-based Servers
Организация:Microsoft
Диплом/Степень:Сертификат получен

ТЕСТЫ / ЭКЗАМЕНЫ:

Год сдачи:2011
Название:Специалист Dr.Web по антивирусной защите файловых серверов Windows
Организация:ООО "Доктор Веб"
Результат:Сертификат получен
 
Год сдачи:2012
Название:Специалист по анализу активных заражений и лечение инфицированных систем с помощью антивирусного ПО Dr.Web
Организация:ООО "Доктор Веб"
Результат:Сертификат получен
 
Год сдачи:2012
Название:Специалист по администрированию "Dr.Web Enterprise Security Suite"
Организация:ООО "Доктор Веб"
Результат:Сертификат получен
 
Год сдачи:2012
Название:Специалист по администрированию Dr.Web CureNet!
Организация:ООО "Доктор Веб"
Результат:Сертификат получен
 
Год сдачи:2012
Название:Пользователь Dr.Web Office Shield (DWCERT-030-8)
Организация:ООО "Доктор Веб"
Результат:Сертификат получен
 
Год сдачи:2012
Название:Dr.Web LiveCD (Dr.Web LiveUSB) (DWCERT-030-6)
Организация:ООО "Доктор Веб"
Результат:Сертификат получен

ВЛАДЕНИЕ ИНОСТРАННЫМИ ЯЗЫКАМИ:

Английский  -  читаю, могу объясниться
Русский  -  на уровне носителя языка
Украинский  -  на уровне носителя языка

ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

-- Постійно займаюсь самоосвітою та самовдосконаленням без відриву від роботи. Періодично підкріплюю набуті теоретичні знання практичними навичками, як з програмного забезпечення Linux/UNIX/Windows, так і з апаратного забезпечення (сервери, термінали, кластери та багато ін.).
-- В складних та критичних ситуаціях поводжусь спокійно, виважено, намагаюсь швидко зорієнтуватись та виправити ситуацію.
-- Не палю.
-- Водійські права категорії “В”.

КРАТКАЯ ФОРМУЛИРОВКА ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ПРИНАДЛЕЖНОСТИ И ОПЫТА:

Кваліфікація: більш ніж 13-річний досвід роботи в галузях:
- впровадження, побудова, експлуатація та супровід термінальних промислових обчислювальних систем на базі як фізичних (виробництва noname, Intel, DELL, SuperMicro) так і віртуальних серверів під

К предыдущей странице
{SAdv}
О проекте | Рекрутинг | Услуги | Резюме | Вакансии | Компании | Разное | Вопрос-ответ | Публикации | Контакты
e-Recruiter - работа Украина, вакансии, резюме, трудоустройство